דלג לתוכן המרכזי
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

זכיינות

אשטרום זכיינות מרכזת בקבוצת אשטרום את פרוייקטי התשתיות הציבוריות, הבינוי והתחבורה, שמבוצעים בשיתוף המגזר הציבורי (.P.P.P) והפרוייקטים שבמימון קבוצת אשטרום (.P.F.I). פרוייקטים אלו מבוצעים בפיקוח הדוק ומתוך מחויבות מתמדת לשיפור איכות החיים של האזרחים, המשתמשים במבנים ובתשתיות שמוקמים על ידי הקבוצה.

בשנים האחרונות השלימה אשטרום בהצלחה את פרוייקט הרכבת הקלה בירושלים (זכיינות), פרוייקט מנהרות הכרמל (זכיינות) והקמתם של חמישה בתי משפט: בית המשפט המחוזי בלוד ובתי משפט השלום בפתח תקווה, הרצליה, אשקלון ובת ים שהוקמו במימון אשטרום (.P.F.I).

קבוצת אשטרום זכתה במכרז הדיור להשכרה בחיפה, במסגרתו תקים ותפעיל כ- 180 יחידות דיור, שחלקן תושכרנה במחיר מפוקח.

אשטרום הנה בעלת יכולות תכנון וביצוע מוכחים ומערך כח אדם מיומן ועתיר ניסיון בכל סוגי הפרוייקטים מתחום ה- .D.B.O.T וה- .P.F.I על נגזרותיהם. הקבוצה מעורבת ומשקיעה רבות בכל שלב ושלב על מנת להבטיח את הצלחת הפרוייקטים ברמה המקומית והגלובלית כאחד.

קבוצת אשטרום מתמקדת, בתחום הזכיינות, בתכנון יעיל של הפרוייקט, סגירת המימון באופן התואם את צרכיו, הקמה מבוקרת של הפרוייקט על כל רבדיו והפעלתו מתוך ראייה שירותית רחבה.

קבוצת אשטרום רואה במימוש הפרוייקטים בתחום הזכיינות, שהביקוש להם הולך וגובר, ערך חשוב בתפיסה האסטרטגית ארוכת הטווח של הקבוצה.